Продавець Друкарня «Прес-Інформ» - поліграфія для бізнесу розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
2 відгуків

Друкарня "ПРЕСС-ІНФОРМ" поліграфія для бізнесу

+380 (67) 470-09-35
Kyivstar
+380 (93) 150-74-18
Life-cell

ПОЛІГРАФІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Друкарня "ПРЕСС-ІНФОРМ" поліграфія для бізнесу

Поліграфія на замовлення із центру України


Друкарня «Прес-Інформ» знаходиться в місті Черкаси, яке розташоване на березі Дніпра в самому центрі України. Таке розташування зручне та оптимальне з точки зору логістики. Тісно співпрацюючи з малим та середнім бізнесом в Україні вже понад 25 років, наша друкарня забезпечує національним виробництвам своєчасний цифровий та офсетний друк, графічний дизайн, рекламну поліграфію та інші поліграфічні послуги. Понад дві тисячі корпоративних замовників отримали професійний поліграфічний сервіс у «Прес-Інформ». Це провідні виробничі підприємства малого і середнього бізнесу черкаської, кіровоградської, дніпропетровської, київської та полтавської областей, які використовують у своїй справі етикетку, маркування, а також рекламні та маркетингові матеріали.

друкарня черкаси

 

ЕТАПИ ВИРОБНИЦТВА ДРУКОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ

дизайн поліграфії черкаси
ДИЗАЙН, ВЕРСТКА
Графічний дизайн, верстка
 
макетування до друку
ПРЕПРЕС
Підготовка файлів до друку
 
цифровий та офсетний друк черкаси
ПРОЦЕС ДРУКУ
Офсетний, цифровий друк
обробка поліграфії
ПОСТПРЕСС
Післядрукова обробка продукції
 
упаковка поліграфії
УПАКОВКА
Упакування і відвантаження продукції
 
доставка поліграфії
ДОСТАВКА
Доставка автоперевізниками України

Креативні маркетингові матеріали та

рекламна поліграфія

Зміцніть свою маркетингову стратегію за допомогою рекламних матеріалів, що дійсно виділяються.

Друкарня працює в основних секторах поліграфічного ринку — рекламна поліграфія і комерційна поліграфія. Комерційна офсетний друк основний напрямок друкарні. Ми виконуємо окремі, а також комплексні замовлення комерційних підприємств: (офсетний друк споживчих і транспортних етикеток, кольоровий друк технічних паспортів, інструкцій з експлуатації, друк листів-вкладишів, друк корпоративної поліграфії). Завжди, у виробничому графіку ділянки друку друкарні присутні замовлення рекламної поліграфії (різноманітна друкована реклама: рекламні листівки, флаєри, рекламні буклети, афіші, плакати, каталоги продукції, настільні і настінні календарі).
Ми здійснюємо офсетний друк повнокольорових багатосторінкових рекламно-інформаційних і періодичних видань (брошури, журнали, інформаційні бюлетені, річні звіти) малими тиражами – до 5000 примірників. Обкладинку видання може облагородити глянсова оздоблення: ламінація або УФ-лак.

 

Прес-Інформ – друкарня повного виробничого циклу

Ми маємо в своєму розпорядженні не тільки виробничий поліграфічний комплекс (препресс, оперативний цифровий друк, офсетного друку, висічне обладнання, УФ-лакування). ТОВ "Прес-Інформ" - це професійний, сформований колектив, що забезпечує досить комфортні умови співпраці зі своїми замовниками. Друкарня сьогодні взаємодіє з клієнтом на відстані, використовуючи мобільну комунікацію та інтернет. 
Наш багаторічний досвід роботи з кольором і професійне знання поліграфії допоможуть вам втілити задуманий Вами поліграфічний проект, дозволять підібрати продукцію з оптимальним поєднанням функціональності, ціни та якості друку.

Типографія "Прес-Інформ" в соціальних мережах:

друкарня черкаси у фейсбуці
друкарня черкаси в інстаграмі

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner